Doğal, Gezen Tavuk Yumurtası 30 Adet

Doğal, Gezen Tavuk Yumurtası 30 Adet


175 tl altındaki siparişlerinize sepetinizde 17,50 tl kargo ücreti eklenecektir.  • Balıkesir'in Edremit'e Bağlı Akçay Beldesinde bulunan çiftliğimizde serbest dolaşan tavuklardan elde edilen doğal yumurtalarımız kahvaltılarınıza lezzet ve sağlık getiriyor.
  • Tamamen doğal koşulların sağlandığı çiftliğimizde yetişen ve tamamen doğal şekilde beslenen tavukların yumurtası sofranıza artı bir değer katıyor.
  • Çiftliğimizde doğal beslenen tavukların yumurtalarını güvenle tüketebilirsiniz. 
  • Anlaşmalı kargo şirketimiz YURTİÇİ KARGO'dur. 
  • Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 

 


Kargoda Kırılır mı?


Hayır, kırılmaz. Zeytinli Keçi Çiftliği paketleme konusunda yaptığı yenilik ile ürünleri kapınıza kadar sapasağlam göndermektedir. Sizin için temin ettiğimiz yumurtalarımızı kırılmaması için özenle özel strafor kutu içerisine tek tek fileye sararak paketliyoruz.

 


 

Neden Serbest Gezen Tavuk Yumurtası?


Serbest gezen tavuklar özgürdür. Doğanın sunduğu doğal besinlerle beslenen, doğada serbest dolaşan ve doğasına uygun şartlarda yaşayan, doğal döllenme yöntemleri ile üreyen tavuklardan elde edilen yumurtalardır. Doğal besinlerle beslendiği için sağlıklıdır, besin değeri yüksektir ve diğer yumurtalara göre daha lezzetlidir.

 

Taze Olduğunu Nasıl Anlarım?


Bir yumurtanın taze ya da bayat olduğunu evinizde oldukça rahat anlamanız mümkündür. Mesela tuzlu su içine yumurtayı koyarak testinizi yapabilirsiniz. Yumurtanın dibe çökmesi durumunda taze su yüzeyinde kalması durumunda bayat olduğu kanaatine varabilirsiniz. Taze yumurtalar, bayat olan yumurtalara göre daha ağırdır. Çünkü bayat yumurta gün geçtikçe kabuğunda bulunan on yedi bin delikten su kaybetmeye başlar. Bu da gün geçtikçe hafiflemesine neden olur. 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kargo

175 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücreti Bizden


63,00 ₺
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı
  • En Geç 25 Ocak 2021 Pazartesi Günü Kargo Elinizde

Etiketler: doğal tavuk yumurtası, serbest gezen tavuk yumurtası