Doğal Gezen Tavuk Yumurtası 30 Adet

Yeni Doğal Gezen Tavuk Yumurtası 30 Adet


Balıkesir'in Edremit'e Bağlı Akçay Beldesinde bulunan çiftliğimizde serbest dolaşan tavuklardan elde edilen doğal yumurtalarımız kahvaltılarınıza lezzet ve sağlık getiriyor.

Tamamen doğal koşulların sağlandığı çiftliğimizde yetişen ve tamamen doğal şekilde beslenen tavukların yumurtası sofranıza artı bir değer katıyor. Çiftliğimizde doğal beslenen tavukların yumurtalarını güvenle tüketebilirsiniz. 

(Anlaşmalı kargo şirketimiz YURTİÇİ KARGO'dur.) 


Kargoda Kırılır mı?


Hayır kırılmaz. kecimbenim.com paketleme konusunda yaptığı yenilik ile ürünleri kapınıza kadar sapasağlam göndermektedir. Sizin için temin ettiğimiz yumurtalarımızı kırılmaması için özenle paketliyoruz.

 


 

Neden Serbest Gezen Tavuk Yumurtası?


Serbest gezen tavuklar özgürdür. Doğanın sunduğu doğal besinlerle beslenen, doğada serbest dolaşan ve doğasına uygun şartlarda yaşayan, doğal döllenme yöntemleri ile üreyen tavuklardan elde edilen yumurtalardır. Doğal besinlerle beslendiği için sağlıklıdır, besin değeri yüksektir ve diğer yumurtalara göre daha lezzetlidir.

 

Taze Olduğunu Nasıl Anlarım?


Bir yumurtanın taze ya da bayat olduğunu evinizde oldukça rahat anlamanız mümkündür. Mesela tuzlu su içine yumurtayı koyarak testinizi yapabilirsiniz. Yumurtanın dibe çökmesi durumunda taze su yüzeyinde kalması durumunda bayat olduğu kanaatine varabilirsiniz. Taze yumurtalar, bayat olan yumurtalara göre daha ağırdır. Çünkü bayat yumurta gün geçtikçe kabuğunda bulunan on yedi bin delikten su kaybetmeye başlar. Bu da gün geçtikçe hafiflemesine neden olur.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo

100 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücreti Bizden

  • 45 ₺

Etiketler: doğal tavuk yumurtası, serbest gezen tavuk yumurtası