Gizlilik İlkeleri

KAPSAM VE İÇERİK

Bu Gizlilik Bildirimi, Zeytinli Keçi Çiftliği tarafından, kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere, hakkınızda toplanan bilgiler için geçerlidir.
Zeytinli Keçi Çiftliği, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası vb.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. 
Zeytinli Keçi Çiftliği, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanır: 
Size kampanyalarımız ve yeni ürünlerimiz hakkında bilgi e-postası göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,
İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.
Kişisel bilgilere sadece Zeytinli Keçi Çiftliği yetkili personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. Zeytinli Keçi Çiftliği, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. 

KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikrî mülkiyet ve başkaca haklar Zeytinli Keçi Çiftliği’ne aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun,Zeytinli Keçi Çiftliği’nin yazılı izni olmaksızın, kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayımlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına, kâr amacı ve ticari amacı olmaksızın, sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri, görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. 
18 yaşından küçüklerin, Zeytinli Keçi Çiftliği web sitesine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve işlem yapmalarından Zeytinli Keçi Çiftliği sorumlu değildir. 
Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler, Zeytinli Keçi Çiftliği'nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır. 
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşın 
Aynı şekilde, Zeytinli Keçi Çiftliği web sitelerimiz ile ilgili gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.