Hakiki Köy Tereyağı 500 gr (%100 İnek Sütünden)

  • Alıştığınız Zeytinli Keçi Çiftliği kalitesine eşdeğer, 100 litre inek sütünden sadece 3 kg elde edilen, tuzsuz hakiki köy tereyağı.
  • Kaliteli ve sağlıklı üretim yapan, geleneksel metotlarla emek yoğun üretim şeklini benimseyen, katkı koruyucu nedir bilmeyen ancak bir satış pazarı oluşturamadığı için ürünlerini pazarlayamayan üreticilerin ürünlerini siz dostlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Savunduğumuz ilkeleri aynen benimsemiş, üretim süreçlerini baştan sona bildiğimiz çiftçilerle, aslında arkadaşlarımızla, sizleri buluşturuyoruz.
  • Yöremizin eşsiz ikliminde yetişen bitki örtüsü ile beslenen ineklerden kaliteli ve yağ seviyesi yüksek süt elde edilir. Bu sütlerin özelliği lezzetli olduğu kadar, içerdiği mineraller ve vitaminler bakımından da zengin olmasıdır. Hijyenik şartlarda makineli sağım ile sağım gerçekleştirilir ve hiçbir katkı kullanılmadan yağ elde edilmek üzere pastörize edilir.
  • Tereyağı tarafımızca stoklanmaz. Her haftanın üretimi, o hafta içinde satılır. Rengi açık sarıdır, yağın kendi rengi dışında bir renklendirici asla kullanılmaz. Yağın rengi, mevsime ve ineklerin beslenme şekillerine göre değişiklik gösterir. Yaz aylarında bitki örtüsü florasının genişlemesi nedeniyle biraz daha koyu sarıya kaçar.
  • 500'er gramlık vakumlu gıda ambalajlarında, SOĞUK ZİNCİR kırılmadan, ilk günkü tazeliğinde evinize ulaştıracağımız tereyağlarımızın kullanacağınız kadarını buzdolabında, daha sonra kullanacağınız kısmını derin dondurucuda muhafaza etmenizi tavsiye ederiz. Paketlerimiz yaklaşık yarımşar kilogram olup, her bir vakumlu poşeti hemen kullanım öncesinde açmanız, daha uzun ve taze bir kullanım imkanı sağlayacaktır. 
  • Anlaşmalı kargo şirketimiz YURTİÇİ KARGO'dur. 
  • Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kargo

160 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücreti Bizden


49,00 ₺
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı
  • En Geç 09 Temmuz 2020 Perşembe Günü Kargo Elinizde

Etiketler: tereyağı, inek sütünden, doğal tereyağ