Akçay keçi çiftliği ve keçi peyniri

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 20/10/2017 0 Yorumlar

Akçay keçi çiftliği ve keçi peyniri ; Akçay beldesi Balıkesir Edremit bölgesinde bulunan tamamen doğa harikası bir yerleşim bölgesi olmaktadır. Özellikle muhteşem doğası ile Akçay keçi yetiştiriciliği bakımından en elverişli bölgelerden biri olmaktadır.

 

Akçay keçi çiftliği ve keçi peyniri

Tüm halkımız bilmektedir ki en kaliteli doğal keçi peynirleri, doğal yoldan yetişen keçilerden üretilmektedir, firma olarak Balıkesir bölgesinde bulunan çiftliğimizde ürettiğimiz tamamen doğal keçi peyniri çeşitleri ile tüm ülkemize hizmet vermekteyiz. Hızla yenilenen internet teknolojisi yakından takip ederek, üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri, Türkiye’nin her bölgesine alışveriş sayfamız üzerinden satışa sunmaktayız.

 

Keçimbenim.com olarak imal ettiğimiz tüm ürünleri doğal ortamda yetişen keçilerden elde ederek, tamamen hijyenik bir ortamda paketleme yaparak, tüketicilere sunmaktadır. İnternet üzerinden bilindiği üzere birçok farklı ürün ve hizmeti tüketicilerle buluşturmak mümkün hale gelmiştir, doğal keçi peyniri üretimi yaptığımız gibi, internetin bu gücünden faydalanarak hem tüketicilere tamamen doğal yöntemlerle üretilen ürünleri ulaştırmaktayız, hem tüketicilerin en kaliteli ürünleri en hesaplı şekilde almalarına olanak sağlamaktayız.

 

 

Keçi Sütünden Yapılan Peynir Çeşitleri

Keçim Benim keçi sütünden yapılan keçi peyniri satışı yapan firmamız aynı zamanda keçi sütünden yapılan birçok peynir çeşidini müşterilerine sunmaktadır.

 

Öncelikle Akçay keçi çiftliğimizde üretilen ürünlerimiz başlıca şunlar olmaktadır, katkısız ve doğal sade keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri ve yine çiftliğimizde yetiştirilen doğal gezen tavuk yumurtası ile ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır.

 

Ayrıca keçi sütünden imal ettiğimiz ve her insanın kesinlikle hastalıklardan korunmak ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilmesi için doğal ve katkısız keçi sütü sabunu yine firmamız tarafından özenle üretilmektedir. Alışveriş sayfamız üzerinden tüm ürünlerimize kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz, verdiğiniz tüm siparişler ivedi olarak konusunda uzman ekibimiz tarafından, sağlıklı ve güvenli şekilde ambalajlanarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilecektir.

 

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun, almış olduğunuz ürünler en hızlı şekilde güvenle adresinize teslim edilecektir. Gerçekleştirdiğimiz Eticaret peynir satışı sayesinde tüm halkımız güvenle tamamen doğal yöntemlerle üretilen ürünlere hızlı şekilde ulaşabilecektir. Firmamız üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünleri tamamen standartlar üzerinde üretmekte ve tüm satışlar faturalı, güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yorum Yazın