Damızlık keçi

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 15/10/2017 0 Yorumlar

Damızlık keçi ; Ülkemizde hayvancılık sektörüne baktığımızda her bölgenin kendine has besiciliğinin olduğunu görmekteyiz, özellikle Damızlık keçi yetiştiriciliği olarak ülkemizde Balıkesir bölgesi en gözde illerden biri diyebiliriz.

 

Damızlık keçi

Balıkesir ve tüm bölgesinin tamamen doğa yaşam alanları ve temiz havasından dolayı tüm besiler tamamen doğal bir şekilde yetişmektedir. Balıkesir bölgesinde damızlık keçi besiciliği yapan firmamız tamamen doğal ortamda yetişen keçiler beslemektedir. Çiftliğimizde yetişen keçilerden elde edilen süt ile birçok doğal süt ürünleri imal etmekteyiz.

 

Özellikle doğal keçi peyniri üretimimiz ile tüm halkımıza doğal peynir çeşitlerini sunmaktayız. Çağımızın hızla ilerleyen teknoloji ortamını göz önünde bulundurarak büyük bir alt yapı ile oluşturduğumuz http://www.kecimbenim.com alışveriş sistemimiz üzerinden ülkemizin her köşesine tamamen doğal yollarla üretilen, süt ürünleri çeşitlerini sunmaktayız.

 

Başlıca üretimini yaptığımız doğal keçi peyniri daha şimdiden birçok farklı illerden talep görmektedir. Halkımızın doğal ürünler tüketilmesi için yaptığımız bu girişimler sonucunda daha şimdiden yüzlerce müşterimiz bizi tercih etmektedir ve artan talep göz önünde bulundurularak, ürün portföyümüz gün geçtikçe zenginleşmektedir.

 

İnternetten Doğal Keçi Peyniri Satış Sitesi

Bilindiği üzere günümüzde artık internet aracılığıyla birçok hizmet ve ürüne ulaşmak mümkündür, firmamız internetin bu denli gelişmesinden dolayı büyük ihtiyaç olan doğal ürünleri üreterek halkımıza internet üzerinden satışa sunmaktadır.

 

Çiftliğimiz özellikle damızlık keçi yetiştiriciliği bakımından bölgenin en iyi çiftliği denilebilecek şekilde tesis edilmiştir. Tamamen doğal ve güzel bir ortamda yetişen besilerimizden elde edilen süt ile keçi peyniri olmak üzere birçok farklı üründe üretmekteyiz, çiftliğimizde öncelikle keçi sütünden yapılan peynir çeşitleri ve doğal ve katkısız keçi sütü sabunu imalatımız da bulunmaktadır.

 

Doğal keçi sütü peynir çeşitleri olarak, başlıca peynir çeşitlerimiz şunlardır, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri, katkısız ve doğal sade keçi peyniri ve de doğal katkısız otlu keçi peyniri üretimimiz en fazla rağbet gören ürünlerimizdir, ayrıca çiftliğimizde doğal gezen tavuk yumurtası satışımızda aynı şekilde devam etmektedir. Doğal ürünlerle kendinize ve ailenize daha sağlıklı bir yaşam vermek istiyorsanız kesinlikle alışveriş sayfamızı ziyaret ederek, tamamen doğal süt ürünlerinden imal edilmiş ürünlerimizi incelemelisiniz.

Yorum Yazın