Damızlık oğlak ve keçi peyniri

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 22/10/2017 0 Yorumlar

Damızlık oğlak ; Artık internet aracılığı ile farklı hizmet ve ürünlere ulaşmak gayet kolay bir hale gelmiştir, teknolojinin bu denli büyümesini yakından takip eden firmamız http://www.kecimbenim.com sitesini açarak yetiştiriciliğini yaptığımız damızlık oğlak ve damızlık keçilerden elde edilen ürünleri halkımıza sunmaktadır.

 

Damızlık oğlak ve keçi peyniri

Çiftliğimiz öncelikle damızlık oğlak yetiştiriciliği bakımından neredeyse bölgemizin en iyi çiftliği çizgi şekilde tesis edilmiştir. Doğal ortamda yetişen tüm damızlık oğlaklarımız ve keçilerimiz uygun hava iklimi sebebiyle tamamen sağlıklı bir şekilde yetişmekteler. Keçi çiftliğimizde ilk olarak keçi sütünden yapılan peynir çeşitleri ve doğal ve katkısız keçi sütü sabunu üretimimiz yer almaktadır.

 

Doğal keçi sütü peynir çeşitleri olarak, başlıca peynir çeşitlerimiz şunlardır, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri, katkısız ve doğal sade keçi peyniri ve de doğal katkısız otlu keçi peyniri üretimimiz en fazla tercih edilen ürünlerimiz olmaktadır. Çiftliğimizde üretilen doğal ürünler ile hem kendinize ve ailenize daha sağlıklı bir yaşam vermek istiyorsanız tamamen doğal keçi sütünden imal edilmiş ürünlerimizi kesinlikle incelemelisiniz.

 

 

Neden Doğal Ortamda Yetişen Keçi Sütü Ürünlerini Tüketmeliyiz?

Önce şunu belirtmekte fayda vardır, dünyada ve ülkemizde yapılan araştırmalarda keçi sütünün faydalarını sıralamakla bitiremeyiz, bu nedenle çiftliğimizde damızlık oğlak yetiştiriciliği yaparak, daha fazla keçi ve oğlak elde etmekteyiz. Doğal ortamda yetişen keçi tamamen daha sağlıklı süt vermekte ve keçi sütünden yapılan ürünler özellikle keçi sütü peyniri insan sağlığına ve lezzet bakımından ele alınırsa çok güzel bir tüketim gıdası diyebiliriz.

 

Yapılan araştırmalarda keçi sütü, anne sütüne en yakın süt çeşidi olarak bilinmektedir, bu sebeple gerek taze süt tüketiminde, gerekse peynir gibi tüketim ürünlerinde kesinlikle keçi sütü ürünleri tercih edilmelidir. Firmamız doğal keçi sütünden yapılan peynir çeşitleri ile tüm ülkemize internet sitemiz aracılığıyla hizmet sağlamaktadır ve en ucuz keçi peyniri firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

 

Geliştirdiğimiz güvenli alt yapı sayesinde insanlarımız Türkiye’nin neresinde olursa olsunlar, kolaylıkla sipariş verebilmekteler ve tüm doğal ürünlerimizi güvenli bir biçimde alabilmekteler. Eğer sizde tüketim ürünlerinizi tamamen doğal olarak almak istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyebilir dilediğiniz şekilde kolaylıkla sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Yorum Yazın