Doğal Peynir

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 25/09/2017 0 Yorumlar

Doğal peynir ; Eski zamanlara baktığımızda insanlarımız daha sağlıklı ve daha uzun yıllar sağlıklı şekilde yaşamak dalardı, fakat gelişen dünya nüfusu ve coğrafi dengelerin değişmesi ile doğal ürünlere ve özellikle doğal peynir çeşitlerine ulaşmak neredeyse imkansız olmaktadır.

Doğal peynir

Dünyada ve ülkemizde doğal ürünlere olan tüm talepleri göz önünde bulunduran firmamız, halkımıza tamamen doğal keçi sütünden yapılmış peynir çeşitleri sunarak, insanlarımızın doğal ürünlerle beslenmesine olanak sağlamaktadır.

Hızla büyüyen internet web teknolojilerinin tüm kolaylıklarından ve faylarından yararlanabilmek için http://www.kecimbenim.com alışveriş sistemimiz üzerinden tamamen doğal keçi peyniri satışı yapmaktayız. Üretim tesisimiz son derece modern olduğu gibi aynı zamanda keçilerin beslenmesi ve büyümesi için tamamen doğal doku üzerinde kurulmuştur,

Tüm keçilerimiz doğal beslenerek hiçbir katkı maddesi kullanmadan yetiştirilmekte ve sütleri tamamen doğal olarak doğal keçi peyniri yapımında kullanılmaktadır. Üretimini yaptığımız doğal ürünleri sıralayacak olursak öncelikle doğal ve katkısız keçi sütü sabunu sağlık açısından en fazla talep gören ürünümüz olmaktadır, bunun yanı sıra katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri ve karabiberli doğal katkısız keçi peyniri en fazla satışı gerçekleşen ürünlerimizdir.

Doğal Yollarla Üretilen Keçi Sütünün Faydaları

Keçi sütünün besin zenginliği açısından anne sütüne en yakın olanıdır, bu bağlamda keçi sütü ve keçi sütünden imal edilen her ürün kesinlikle Vitamin-A olarak tıbben kanıtlanmıştır. Bir diğer taraftan keçi sütünün faydaları açısından birçok ekstra özellikleri bulunmaktadır, keçi sütü insanların diş ve kemikler için en faydalı kalsiyum olmaktadır.

Keçi sütü asla alerji ve benzeri rahatsızlıklar yapmadığı gibi aksine insanlarda sindirim sistemi rahatsızlıkları ve iltihaplanmayı önlemede bire bir doğal bir ilaç vazifesi görmektedir.

Sabah kahvaltısında doğal peynir olarak keçi sütü peyniri kullanılması el ve yüz egzamaları yok etmede büyük deva sağlar.

KeçimBenim.com olarak tüm bu faydalı bilgiler doğrultusunda insanlarımıza tamamen sağlıklı şekilde beslenmeleri için doğal yollarla üretilen keçi sütü ürünlerinin üretimini yaparak, ülkemizin her köşesine kadar tüm ürünlerimiz, tamamen sağlıklı ve güvenli ambalajlarla muhafaza edilerek, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla teslim etmekteyiz.

Yorum Yazın