Günlük keçi sütü

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 07/10/2017 0 Yorumlar

Günlük keçi sütü ; Özellikle tüketim gıdalarının günlük ve taze olması insan sağlığı açısından çok önem taşımaktadır.

 

Günlük keçi sütü

günlük keçi sütü özellikle düzenli şekilde tüketildiği zaman, insan sağlığına büyük fayda sağlamaktadır. Keçi sütü üretimi yapan çiftliğimizde tamamen doğal ortamda yetişen keçilerimizden elde edilen süt ile birçok doğal ürünler elde edilmektedir.

 

Yapılan büyük tıbbi araştırmalara bakıldığı zaman keçi sütünün ne denli değerli ve faydalı olduğunu herkes bilmektedir, anne sütüne en yakın besin olarak bilinen keçi sütü düzenli şekilde bebeklere verildiği zaman, anne sütünden aldığı beslenmeyi rahatlıkla almaktadır.

 

Keçi sütünün bu denli insan sağlığına faydalı olduğunu bilmemizden ötürü tamamen keçi sütünden imal edilmiş peynir çeşitlerimizle tüm halkımıza hizmet vermekteyiz. Doğal keçi peyniri satışlarımız, sadece çiftliğimizin olduğu bölgede değil aynı zamanda keçi sütü ürünleri satışı gerçekleştiren web sitemiz http://www.kecimbenim.com üzerinden tüm yurdumuza ürün gönderilmektedir.

 

Doğal ortamda yetişen keçilerimizden elde edilen süt ile birçok doğal keçi peyniri çeşitleri üretmekteyiz, aynı zamanda insan sağlığı açısından çok önemli olan bir diğer ürün ise keçi sütünden yapılan sabun olmaktadır, keçi sütü sabunu sayesinde insanlarımız tamamen sağlıklı ve bakımlı olacaklardır.

 

Keçi Sütünün İnsan Sağlığına Olan Faydaları

Keçi sütü insan sağlığı açısından birçok fayda sağlayan besin maddelerinden biri olmaktadır, astım hastası olanlar, mide problemi yaşayanlar, yeterli besini alamayanlar, halsiz ve vücut yorgunluğu olanlar günlük keçi sütü tükettiği zaman tamamen dinç ve daha sağlıklı olmaktalar.

 

Sürekli düzenli olarak doğal keçi sütü tüken biri, süt içmeyen bir kişi ile arasında, cilt görünümünden tutun, sağlık durumlarına kadar büyük fark görmekteyiz. Bu bağlamda düzenli olarak tüketilen günlük keçi sütü birçok sağlık sorununa adeta deva vazifesi görecektir.

 

Firmamız keçi sütünden imal edilen tüm peynir çeşitleri ile hizmet vermeye devam ettiği gibi birçok keçi sütünden imal edilen ürünleri de tüketicilerle buluşturmaktadır. Üretimini yaptığımız öncelikli ürünler olarak katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, karabiberli doğal katkısız keçi peyniri ve insan sağlığına büyük faydası olan doğal ve katkısız keçi sütü sabunu imalatımızla halkımıza hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın