Keçi Peyniri

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 30/09/2017 0 Yorumlar

Keçi Peyniri ; Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan peynir çeşitleri olarak özellikle Keçi Peyniri en fazla tercih edilen peynir çeşidi olmaktadır. Peynir sektörüne baktığımızda özellikle keçi peyniri üretimi yapan hayli firma olduğu görülmektedir,

Keçi Peyniri

bilindiği üzere en iyi keçi peyniri doğal yollardan üretilen her hangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilendir. Bu alanda uzun yılların deneyimi ile hizmet veren Keçim Benim son derece hijyenik ve doğal yollarla ürettiği keçi peyniri başta olmak üzere tüm ürünlerini tüketicilerine ulaştırmaktadır.

 

Üretimini gerçekleştirdiği tüm peynir çeşitlerini sadece üretim yaptığı bölgelere değil aynı zamanda yeni oluşturduğu Online alışveriş sistemi üzerinden yurdumuzun tüm bölgelerine güvenli şekilde gönderim yapmaktadır. Doğal katkısız keçi peyniri olmak üzere birçok ürünü hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen firmamız, aynı zamanda farklı ürünleri de aynı şekilde yurdumuzun dört bir yanına göndermektedir.

 

Keçi peyniri üretimi çiftliğimizde başlıca üretimini yaptığımız ve satışa sunduğumuz ürünler şunlardır. Doğal ve katkısız keçi sütü sabunu, Edremit doğal katkısız natürel sızma zeytinyağı, katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal gezen tavuk yumurtası, doğal katkısız otlu keçi peyniri ve karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri olmak üzere birçok ürün tamamen doğal ortamda üretilerek tüketicilere sunulmaktadır.

Doğal Keçi Peyniri Satışı

Teknolojinin hızla gelişmesini Keçim Benim olarak yakından takip ederek, günümüz teknoloji ve internet ortamına uyumlu alt yapımız ile 7/24 müşteri desteğimizle tüm doğal keçi peyniri çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Peynirlerimiz yağı alınmamış şekilde %100 keçi sütünden yapılmakta ve ısıl işlemi uygulaması yapılarak, şirden maya ile imal edilmektedir.

 

Tüm ürünlerimiz kesinlikle her hangi bir katkı maddesi içermez ve ister sabah kahvaltınız da, isterseniz yemek aralarında, isterseniz salatalarınızda ya da ek yemek çeşidi olarak sofralarınıza tamamen doğal şekilde üretilmiş keçi peynirimiz ile süsleyebilirsiniz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimiz tamamen vakumlu ambalajlarda paketlenerek, güvenli şekilde hava iklimi koşullarına uygun şekilde muhafaza edilerek, sizlere sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Tüm keçi peyniri üreticilerinin fiyat politikasını göz önünde bulundurarak, en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Yorum Yazın