Keçi sütlü sabun

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 05/10/2017 0 Yorumlar

Keçi sütlü sabun : Dünyada en sağlıklı besinler arasında ilk sırada bilindiği gibi süt gelmektedir, süt ve süt ürünlerinden elde edilen tüm tüketim maddeleri elbette ki sağlık açısından en yararlı tüketim maddeleridir.

 

Keçi sütlü sabun

Özellikle günümüzde keçi sütlü sabun en fazla tercih edilmesi gereken bir temizlik ürünüdür, insan vücut sağlığının temel direği diyebileceğimiz keçi sütlü sabun sürekli ve periyodik olarak kullanıldığından insan cildine büyük katkılar sağlayacaktır.

 

Balıkesir bölgesinde bulunan keçi çiftliği tesisimizde tamamen doğal ortamda yetişen keçilerimiz, tamamen doğal gıdalar tükettikleri için sütleri tamamen doğal olarak üremektedir.

 

Firmamız doğal keçi sütünden imal edilen sabunları internet sitemizde satışa sunarak, sadece bölgemizde değil ülkemizin dört bir yanına keçi sütlü sabun satışı yapmaktadır. Bulunduğumuz ortama bakıldığında insan sağlığı için kesinlikle keçi sütünden imal edilmiş sabun kullanmak neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

 

Her yaştan insan doğal keçi sütü sabunu kullanarak, daha sağlıklı bir hayat sürdürebilirler. Bilindiği üzere keçi sütlü sabun insan sağlığı bakımından anne sütüne en yakın proteinde olan bir süt olmaktadır ve keçi sütü sabunu kesinlikle kullanılması gereken bir sabun türüdür.

 

Keçi Sütünden Yapılan Sabun

Ülkemizde yerli ve yabancı birçok sabun üreticisi olduğu kesindir, fakat insan sağlığına en uygun sabunun elbette ki keçi sütlü sabun olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Keçi sütünden imal edilen sabun insan cilt sağlığı için en faydalı sabun olduğu tartışmasız bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Keçi sütlü sabun içerdiği anne sütüne en yakın proteinden dolayı özellikle el, yüz cilt için çok faydalıdır, faydalarını sıralayacak olursak, öncelikle yüzde oluşan siyah sivilceler, gözenekler, lekeler, kurumalar keçi sütlü sabun sayesinde tamamen ortadan kalkacaktır ve güzel bir cilde sahip olacaksınız.

 

Dünyanın en faydalı besini olan süt ve süt ürünleri her alanda olduğu gibi kişisel temizlik alanında da en faydalı üründür. Keçi sütlü sabun cildin kurumasını ve yaşlanmasını önlediği gibi aynı zamanda cilde parlaklıklar ve canlılık vermektedir. Firmamız tarafından tamamen doğal olarak üretilen keçi sütlü sabun çeşitlerine alışveriş sayfamızdan ulaşarak, dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yazın