Keçi sütü

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 08/10/2017 0 Yorumlar

Keçi sütü ; Besin ürünlerine baktığımızda en yararlı besin olarak keçi sütü bilinmektedir, anne sütüne en yakın süt olan keçi sütü birçok hastalığa deva dersek yeri olur.

 

Keçi sütü içinde bulundurduğu proteinden dolayı insan sağılığına büyük katkı koymaktadır, özellikle yeni gelişen bebek ve çocuklar için keçi sütü kesinlikle tüketilmesi gereken besin kaynağıdır.

 

Keçi sütü

Keçi sütünden bilindiği gibi birçok ürün ve gıda maddesi üretilmektedir, özellikle Keçi sütü sabunu, Keçi sütünden yapılan peynir çeşitleri insan sağlığına en uygun tüketim ürünleri olmaktadır. Balıkesir de bulunan firmamız doğal keçilerden elde ettiği sütlerle birbirinden farklı keçi peyniri elde etmektedir, özellikle firmamız internet satış sayfamız üzerinden birçok keçi sütü peynirine yer vermektedir.

 

İnternet peynir satışı yaparak yurdumuzun birçok bölgesinde yaşayan halkımıza tamamen doğal keçi peyniri gönderimi yapmaktayız, öncelikle üretimini yaptığımız ürünlerimiz ise. Karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri, katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, sağlığımız için çok önem taşıyan doğal ve katkısız keçi sütü sabunu üretimimiz sayesinde halkımıza tamamen, keçi sütünden yapılmış ürünler sunmaktayız.

 

Doğal Ortamda Yetişen Çiftliğimizden Keçi Sütü

Gittikçe sanayileşen ve teknolojik makinelerin hızla gelişmesinden dolayı birçok gıda besinleri de yine aynı şekilde makineler aracılığıyla imal edilmektedir. Bu konuda ülkemizde büyük bir başarı göstererek tamamen doğal ortamda üretilen keçi sütü ürünlerini üreterek, halkımıza %100 doğal keçi sütü peyniri ve birçok ürün ulaştırmaktayız.

 

Keçi sütü yapılan araştırmalar neticesinde dünyada en faydalı süt çeşidi olarak öne çıkmaktadır, yeni doğan bebekler üzerinde yapılan araştırmada, keçi sütü ile beslenen bir bebek, anne sütüne en yakın sütün keçi sütü olduğunu kanıtlamıştır. Bu bağlamda keçi sütü ve keçi sütünden imal edilen tüm ürünler insan sağlığı açısından çok faydalı olmaktadır.

 

Firmamız doğal ortamda yetişen keçilerden elde ettiği sütlerle üretimini yaptığı tüm ürünleri 7/24 Online alışveriş sistemi üzerinden tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır. Ülkemizin her bölgesine tüm siparişler tamamen güvenli ambalajlar ile paketlenerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmektedir, verdiğiniz tüm siparişler en hızlı şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Yorum Yazın