Saanen Keçi

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 02/10/2017 0 Yorumlar

Saanen keçi ; İnsanlarımızın keçi peyniri ve keçi sütü ürünlerine olan alışkanlığı gittikçe artmaktadır, bunu göz önünde bulunduran firmamız Saanen keçi sütü ürünleri ile üretilen tüm doğal ürünleri internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır.

 

Saanen keçi

Firmamızın ülkemizde hızla gelişen teknoloji alt yapılarını yakından takip ederek faaliyete koyduğu keçi sütü ürünleri satışı yapan http://www.kecimbenim.com alışveriş sitemiz üzerinden yurdumuzun hemen hemen tüm il ve ilçelerine ürün gönderimi yapmaktadır.

 

Tamamen orijinal Saanen keçi sütü ile yapılan birçok peynir çeşitlerimiz arasında özellikle katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri. İnsan cilt sağlığına büyük katkı sağlayan Doğal ve katkısız keçi sütü sabunu üretimimizle ülkemizde ne doğal peynir üretimi yapan işletmelerden ilk sırada yer almaktayız.

 

 

Saanen keçi sütü ile imal edilen tüm peynir çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimiz tamamen doğal ortamda üretildiği gibi sağlıklı ve güvenli ambalajlar ile anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine verilerek teslimat adresinize gönderilmektedir.

Saanen Keçi Süt Ürünleri Nelerdir?

Dünyada bilinen en iyi keçi ırkı olan saanen keçisi çıkış olarak İsviçre olarak bilinmektedir, ismini ise Saanen vadisinden alan Saanen keçisi aynı zamanda birçok ülkede en sağlıklı keçi ırkı olarak bilinmektedir. Saanen keçi sütünden birçok ürün elde etmek mümkündür.

 

özellikle Saanen keçi sütü anne sütüne en yakın olan besin maddesini içerdiğin bebekler için en fazla tercih edilen süt çeşidi olmaktadır. Saanen keçi sütünden yapılan keçi peynirleri tamamen lezzetli olduğu gibi özellikle içinde bulunan sağlığa faydalı besinleriyle en sağlıklı süt çeşidi olarak tüketilmektedir.

 

Günümüzde Saanen keçi süt ürünleri nelerdir diye araştırdığımızda karşımıza birçok faydalı etkileri gelmektedir, sağlıklı bir yaşam için Saanen keçi süt ürünlerini tüketmek hem bize, hem gelecek nesillerimize büyük katkı sağlayacaktır.

 

Keçim Benim olarak tüm Saanen keçi sütü ürünlerini 7/24 olarak yurdumuzun her köşesine hızlı kargo şirketimiz aracılığıyla göndermekteyiz, aynı zamanda güvenli alt yapımız sayesinde yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenli ortamda gerçekleşmekte ve piyasada bulunmayan en hesaplı fiyatlarla tüm ürünlerimize sahip olacaksınız.

Yorum Yazın