Saanen Keçi Çiftliği

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 22/11/2017 0 Yorumlar

Saanen keçi çiftliği ; Tüm keçi yetiştiricileri tarafından bilinen en iyi keçi ırkı olan saanen keçisi doğum merkezi olarak İsviçre olmaktadır, ülkemizde saanen keçi çiftliği olarak kendi çiftliğimizde, saanen keçi yetiştiriciliğini uzun yıllardır sürdürmekteyiz.

Saanen keçi çiftliği

Saanen ırkı keçi çeşidi ismini Saanen vadisinden almaktadır. Aynı zamanda Türkiye olmak üzere, birçok ülkede en verimli ve sağlıklı keçi ırkı olarak tanınmaktadır. Saanen keçi sütünden birçok ürün elde etmek mümkündür, özellikle Saanen keçi sütü anne sütüne en yakın olan besin maddesini içermektedir, bu sebeple en fazla bebek ve yeni yetişen çocuklar için keçi sütü içirilmektedir.

Balıkesir de bulunan çiftliğimizde Saanen keçi sütünden yapılan keçi peynirleri tamamen lezzetli olduğu gibi özellikle içinde bulunan sağlığa faydalı besinleriyle en sağlıklı doğal keçi peyniri çeşitleri üretilmekte ve de internet alışveriş sayfamız olan http://www.kecimbenim.com üzerinden Online olarak ülkemizin tüm bölgelerine satışı gerçekleşmektedir.

Doğal Keçi Sütü Peyniri Çeşitleri ve Satışı

Saanen keçi süt ürünleri nelerdir diye baktığımızda karşımıza birçok doğal keçi sütü peynir çeşitleri çıkmaktadır, sağlıklı bir yaşam için Saanen keçi süt ürünlerini tüketmek sağılığımız açısıncan büyük katkı sağlayacaktır. Balıkesir bölgesinde bulunan ve tamamen doğal ortamda yetiştirilen saanen keçileri firmamız tarafından özenle bakılmakta ve tüm sağlık analizleri sıklıkla yapılmaktadır.

Elde ettiğimiz süt ile imal etiğimiz keçi peyniri çeşitleri ve Saanen keçi sütü ürünlerini haftanın her günü, günün her saati olarak eticaret peynir satışı yapan sistemimiz üzerinden satışa sunmaktayız. Türkiye’nin her köşesine hızlı kargo şirketimiz aracılığıyla satışı gerçekleşen ürünler, güvenli ambalajlı bir şekilde göndermekteyiz.

Aynı zamanda güvenli alt yapımız sayesinde yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenli ortamda gerçekleşmekte ve piyasada bulunmayan en hesaplı fiyatlarla tüm ürünlerimiz peynir satış sitesi sistemimizde sergilenmektedir.

Doğal keçi sütünden yapılan, en ucuz keçi peyniri bizim tarafımızdan satışa sunulmaktadır, yine aynı şekilde üretimini yaptığımız keçilerimiz doğal ortamda yetiştiği gibi tüm ürünlerimiz doğal bir şekilde imal edilmektedir. Doğal ve katkısız keçi sütü sabunu ve tüm keçi sütünden yapılan ürünlerimize ulaşmak için alışveriş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yazın