Saanen keçisi

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 09/10/2017 0 Yorumlar

Saanen keçisi ; Dünyada ve özellikle Türkiye de keçi cinsleri arasında Saanen keçisi en fazla tercih edilen keçi çeşidi olmaktadır, Saanen keçisi ırk olarak İsviçre kökenli olup Saanen vadisinin çıkış yeri olarak bilinmektedir.

 

Saanen keçisi

Saanen keçi sütü ise ülkemizde özellikle firmamız tarafından keçi peyniri çeşitleri üretiminde kullanılmaktadır. Üretimini yaptığımız tüm keçi sütü ürünlerinin başında ise doğal keçi peyniri gelmektedir, bu bağlamda firma olarak açmış olduğumuz http://www.kecimbenim.com alışveriş sistemimiz üzerinden yurdumuzun tüm bölgelerine tamamen organik Saanen keçisi sütünden yapılmış keçi peyniri satışı gerçekleştirmekteyiz.

 

Üretilen tüm ürünlerimiz doğal ortamda yetişen Saanen keçisi sütünden imal edilirken aynı zamanda firmamız keçi peyniri dışında Doğal ve katkısız keçi sütü sabunu imalatı da yaparak tüketicilere sunmaktadır.

 

Üretilen birçok ürün tamamen doğal keçi peyniri olmakla beraber sistemimiz üzerinden doğal gezen tavuk yumurtası satışı da yapılmaktadır. Saanen keçisi sütü bilindiği üzere insan sağlığına birebir en faydalı tüketim gıdası olarak bilinmektedir, özellikle üretim tesisimizin doğal bir ortamda yer almasından dolayı tüm ürünlerimiz %100 olarak natürel olmaktadır.

 

Saanen Keçi Sütünün Faydaları

Bilindiği üzere Keçi sütünün faydaları tartışmasız diğer canlı süt çeşitlerine göre insan sağlığına en faydalı süt olarak bilinmektedir. Keçi ırkları arasında özellikle Saanen keçisi tartışmasız en sağlıklı olanı olarak uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır.

 

Firmamız tamamen orijinal Saanen keçisi sütü ile katkısız ve doğal sade keçi peyniri ve doğal katkısız otlu keçi peyniri üretimi yaparak ülkemizin en ücra bölgelerine kadar anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığıyla sağlıklı ve güvenli ambalaj paketleriyle ulaştırmaktadır. Tüm keçi sütü peynir fiyatlarını titizlikle araştıran firmamız piyasada bulunmayan kalitede ürün üretimi yaparak yine aynı şekilde piyasada en ekonomik ve hesaplı fiyat çizgisiyle tüketicilerine hizmet vermektedir.

 

Saanen keçi sütünün faydaları öncelikle cilt rahatsızlığına, astıma, iltihap önleyici özelliğinden dolayı sağlığı iyi olmayanlara adeta doğal ilaç vazifesi görerek tamamen sağlıklı kalmalarına olanak sağlamaktadır. Alışveriş sistemimiz üzerinden tamamen doğal Saanen keçisi çeşitlerimize ve diğer farklı ürünlerimize hızla ulaşabilir dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yazın