Saanen oğlak çiftliği keçi peyniri

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 24/10/2017 0 Yorumlar

Saanen oğlak çiftliği keçi peyniri : Bilindiği üzere keçi oğlağı çeşitleri arasında birçok oğlak bulunmaktadır, özellikle dünyada tanınan Saanen oğlak çıkış merkezi olarak İsviçre ülkesi bilinmektedir, adını Saanen vadisinden alan Saanen keçileri aynı zamanda birçok ülkede ve Türkiye de en dayanıklı keçi cinsi olarak bilinmektedir. 

 

Saanen oğlak çiftliği keçi peyniri

Bilindiği üzere keçi oğlağı çeşitleri arasında birçok oğlak bulunmaktadır, özellikle dünyada tanınan Saanen oğlak çıkış merkezi olarak İsviçre ülkesi bilinmektedir, adını Saanen vadisinden alan Saanen keçileri aynı zamanda birçok ülkede ve Türkiye de en dayanıklı keçi cinsi olarak bilinmektedir. Diğer taraftan Saanen oğlak eti sağlık açısından en faydalı et türü olmaktadır. Saanen oğlağın bu denli faydalı eti olduğu gibi, Saanen keçisinin sütünden birçok ürün elde etmek mümkündür, Saanen keçi sütü anne sütüne en yakın olan besin maddesini içerdiğinden dolayı yeni doğan bebekler için veya yetişmeye başlayan bebekler için en fazla tercih edilen süt çeşididir. Saanen keçi sütünden yapılan keçi peynirleri tamamen lezzetli olduğu gibi özellikle içinde bulunan sağlığa çok yararlı olan besinleriyle en sağlıklı süt çeşidi olarak halkımız tarafından tüketilmektedir. Süt ürünlerine baktığımızda, Saanen keçi süt ürünleri içinde birçok faydalı etkileri bulunmaktadır, sağlıklı bir yaşam için Saanen keçi süt ürünlerini tüketmek hem sağlığımıza, hem gelecek kuşaklara büyük katkı koyacaktır. KeçimBenim.com olarak tüm Saanen keçi sütü ürünlerini online olarak yurdumuzun her bölgesine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla göndermekteyiz, aynı zamanda güvenli web site alt yapımız sayesinde yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenli ortamda gerçekleşmekte ve piyasada bulunmayan en ekonomik fiyatlarla tüm keçi sütü ürünlerine sahip olacaksınız.

Saanen Oğlak Yetiştiriciliği

Balıkesir bölgesinde bulunan keçi çiftliğimizde Saanen oğlak yetiştirilmekte ve aynı zamanda tüm keçilerimiz doğal ortamda barındırılmaktadır. Keçim Benim olarak damızlık keçi olarak Saanen oğlak cinsini kullanmaktayız, Saanen oğlak cinsinin bilindiği üzere et besin oranı diğer keçi cinslerine göre daha fazla sağlıklı olmaktadır. Çiftliğimizde yetişen tüm keçilerden elde edilen keçi sütü ürünleri ile birçok ürün üretmekteyiz. Öncelikle Saanen keçisinden katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri ve yine sağlığımız için önemli olan doğal ve katkısız keçi sütü sabunu firmamız tarafından üretilmektedir. Piyasada bulunan en ucuz peynir fiyatları yine firmamızda olmaktadır ve tüm ürünlerimiz ülkemizin tüm bölgelerine gönderilmektedir.

Diğer taraftan Saanen oğlak eti sağlık açısından en faydalı et türü olmaktadır. Saanen oğlağın bu denli faydalı eti olduğu gibi, Saanen keçisinin sütünden birçok ürün elde etmek mümkündür, Saanen keçi sütü anne sütüne en yakın olan besin maddesini içerdiğinden dolayı yeni doğan bebekler için veya yetişmeye başlayan bebekler için en fazla tercih edilen süt çeşididir. 

 

Saanen keçi sütünden yapılan keçi peynirleri tamamen lezzetli olduğu gibi özellikle içinde bulunan sağlığa çok yararlı olan besinleriyle en sağlıklı süt çeşidi olarak halkımız tarafından tüketilmektedir. Süt ürünlerine baktığımızda, Saanen keçi süt ürünleri içinde birçok faydalı etkileri bulunmaktadır, sağlıklı bir yaşam için Saanen keçi süt ürünlerini tüketmek hem sağlığımıza, hem gelecek kuşaklara büyük katkı koyacaktır. 

 

KeçimBenim.com olarak tüm Saanen keçi sütü ürünlerini online olarak yurdumuzun her bölgesine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla göndermekteyiz, aynı zamanda güvenli web site alt yapımız sayesinde yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenli ortamda gerçekleşmekte ve piyasada bulunmayan en ekonomik fiyatlarla tüm keçi sütü ürünlerine sahip olacaksınız.

 

Saanen Oğlak Yetiştiriciliği

Balıkesir bölgesinde bulunan keçi çiftliğimizde Saanen oğlak yetiştirilmekte ve aynı zamanda tüm keçilerimiz doğal ortamda barındırılmaktadır. Keçim Benim olarak damızlık keçi olarak Saanen oğlak cinsini kullanmaktayız, Saanen oğlak cinsinin bilindiği üzere et besin oranı diğer keçi cinslerine göre daha fazla sağlıklı olmaktadır. 

 

Çiftliğimizde yetişen tüm keçilerden elde edilen keçi sütü ürünleri ile birçok ürün üretmekteyiz. Öncelikle Saanen keçisinden katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri ve yine sağlığımız için önemli olan doğal ve katkısız keçi sütü sabunu firmamız tarafından üretilmektedir. Piyasada bulunan en ucuz peynir fiyatları yine firmamızda olmaktadır ve tüm ürünlerimiz ülkemizin tüm bölgelerine gönderilmektedir.

Yorum Yazın