Şirden maya ile keçi peyniri

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 11/10/2017 0 Yorumlar

Şirden maya ile keçi peyniri ; Uzun yılların birikimi ile hizmet verdiğimiz keçi sütünden imal edilen peynir çeşitleri ile firmamız, tüm peynir çeşitleri yapımında doğal Şirden maya kullanmaktadır.

 

Tüm halkımıza doğal keçi sütünden imal edilmiş peynir çeşitleri sunarak, aynı zamanda insanlarımızın sağlık bir şekilde beslenmeleri için büyük faaliyet vermekteyiz.

 

Şirden maya ile keçi peyniri

Bilindiği üzere keçi sütü özellikle bebekler tarafından tüketildiğinde en sağlı süt çeşidi olmaktadır, anne sütüne en yakın süt keçi sütü olmaktadır. Keçi sütünden imal edilen tüm ürünler tamamen sağlıklı ve insan gelişimi için olmazsa olmazlardan biri olmaktadır.

 

Edindiğimiz tüm tecrübeler ışığında üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler internet ortamına taşıyarak, tüm yurdumuza hizmet verecek şekle gelmiştir. Teknolojinin bu denli gelişmesi ürettiğimiz ürünlerin tüm yurdumuza ulaşmasında büyük bir ulaşım gereci olmuştur.

 

İnternet üzerinden hizmet verdiğimiz http://www.kecimbenim.com web sitemiz aracılığıyla yurdumuzun her köşesinde bulunan insanlarımıza tamamen doğal keçi peyniri satışı yapmaktayız. Ürünlerimiz doğal bir ortamda imal edildiği gibi en ucuz doğal peynir fiyatları yine bizde olmaktadır.

 

İnternet Üzerinden Doğal Keçi Peyniri Satışı

Doğal peynir üretimi bilindiği üzere tamamen doğal ortamda yetişen keçi sütünden imal edilmektedir, özellikle Şirden maya kullanılması en büyük gerekliliktir. Firmamız üretimini gerçekleştirdiği tüm keçi peyniri çeşitlerinde Şirden maya kullanarak ürünlerin tamamen leziz, sağlıklı ve tamamen doğal olmasını sağlamaktadır.

 

Firmamız keçi peyniri dışında özellikle insan sağlığını ön planda tutan yaklaşımları sayesinde, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda doğal ve katkısız keçi sütü sabunu imal ederek, temizlik bakımından da halkımıza büyük bir hizmet sunmaktadır.

 

Balıkesir bölgesinde bulunan çiftliğimizde, tabiatın verdiği gıdalarla beslenen keçilerimiz son derece, doğal ortamda bulundukları gibi, periyodik olarak uzman tarafından sağlık kontrollerinden geçmekteler.

 

Doğal keçi sütü ile yapılan ürünlerimizin ilk sırasında ise katkısız ve doğal sade keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri ve beslenmede en fazla ihtiyaç duyulan diğer bir besin maddesi olan doğal gezen tavuk yumurtası yine firmamız tarafından üretilmektedir. Tüm doğal ürünlerimiz alışveriş sayfamızda en ekonomik şekilde satışa sunulmuştur.

Yorum Yazın