Taze Keçi Sütü

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 06/10/2017 0 Yorumlar

Taze Keçi Sütü : Hızla gelişen teknolojik makine sektörünün büyümesi ile birçok besin ürünleri, yine aynı şekilde sanayi makineleri aracılığıyla üretilmektedir.

 

Taze Keçi Sütü

Türkiye de gelişen teknoloji alt yapılı fabrikasyon ürünleri yerine firmamız tamamen doğal ortamda üretilen taze keçi sütü ürünlerini imal ederek, halkımıza tamamen doğal keçi sütü peyniri ve birçok ürün temin etmektedir.

 

Keçi sütü hakkında yapılan araştırmalar sonucunda dünyada sağlığa en faydalı süt çeşidi keçi sütü olduğu kanıtlanmıştır. Yeni doğan bebekler için yapılan analizlerde, taze keçi sütü ile emzirilen bir bebek, çok sağlıklı olduğu gibi aynı zamanda, anne sütüne en yakın sütün keçi sütü olduğunu göstermiştir.

 

Keçi sütü ve keçi sütünden imal edilen tüm ürünler insanlara çok yararlı olmaktadır. Keçimbenim.com olarak doğal ortamda yetiştirilen keçilerimizden elde ettiğimiz sütler ile üretimini yaptığımız tüm ürünleri alışveriş sistemi üzerinden yurdumuzun tüm bölgelerine ulaştırmaktadır.

 

Türkiye’nin her bölgesine satışı yapılan ürünler, tamamen güvenli ambalajlar ile kargo firmamıza teslim edilerek, verdiğiniz adrese teslim edilmektedir.

 

Taze Keçi Sütünün Faydaları

Anne sütüne en yakın besin maddesi olan taze keçi sütü birçok rahatsızlığa da adeta şifa olmaktadır, süt çeşitlerine baktığımızda en yararlı süt olarak keçi sütü olmaktadır. Keçi sütü içinde bulundurduğu vitamin proteinlerinden dolayı insan sağılığına çok büyük katkısı olmaktadır.

 

yeni gelişen bebekler için keçi sütü kesinlikle tüketilmesi gereken en zengin besin kaynağıdır. Taze keçi sütünden bilindiği gibi birçok ürün üretilmektedir, özellikle keçi sütü sabunu, Keçi sütünden yapılan doğal keçi peynir çeşitleri en uygun tüketim ürünleri olmaktadır.

 

Firmamız doğal keçilerden elde ettiği sütlerle birbirinden farklı keçi peyniri çeşitleri elde etmektedir, firmamız internet sitemiz üzerinden birçok keçi sütü peynirine de yer vermektedir. Teknolojiyi kullanarak, peynir satışı yaparak ülkemizin birçok bölgesinde yaşayan insanlarımıza doğal keçi peyniri ulaştırmaktayız, öncelikli ürünlerimiz ise.

 

Karabiberli doğal katkısız keçi peyniri, katkısız otlu keçi peyniri, katkısız ve doğal sade keçi peyniri, sağlığımız için çok önemli olan doğal ve katkısız keçi sütü sabunu imalatımız sayesinde insanlarımıza keçi sütünden yapılmış tamamen doğal ürünler sunmaktayız.

Yorum Yazın