Zana keçisi

Havale / EFT Ödeme Bildirim Formu

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizi aşağıda formda bulunan verileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

* Adınız Soyadınız

* Sipariş Numarası

* Havale Yaptığınız Bankamız

* Ödeme Miktarınız

* Havale/EFT Tarihi

Yazar Keçim 12/10/2017 0 Yorumlar

Zana keçisi ; Keçi türleri içinde yer alan Zana keçisi hayvan yetiştiricileri tarafından çok fazla tercih edilen bir keçi cinsi olmaktadır, aynı zamanda Zana keçisi sütünden yapılan doğal peynir çeşitleri ise tüketiciler için en leziz tatlardan biri olmaktadır.

 

Zana keçisi

Zana keçisi süt ürünleri başta olmak üzere birçok keçi cinsinin yetiştiriciliğini yapan firmamız internet üzerinden eticaret peynir satışı sitesi üzerinden ülkemizin tüm bölgelerine birbirinden zengin keçi peyniri çeşitlerinin satışını yapmaktadır. İnternetin hızla büyümesinden faydalanan firmamız yaptığımız büyük yatırımlar sayesinde bizim için büyük bir müşteri potansiyeli oluşturmaktadır.

 

Yayına aldığımız http://www.kecimbenim.com isimli online alışveriş peynir satış sitemiz sayesinde, doğal keçi peyniri arayan tüm müşterilerimize sürekli ürün gönderimi yapmaktayız. Firma olarak üretimini yaptığımız başlıca ürünleri sıralayacak olursak öncelikle insan cilt sağlığının önemini yakından bildiğimiz için tamamen doğal ve katkısız keçi sütü sabunu üretimi yaparak yurdumuzun her köşesine gönderim yapmaktayız.

 

Aynı zamanda firmamızda keçi sütünden imal edilen katkısız ve doğal sade keçi peyniri, doğal katkısız otlu keçi peyniri, karabiberli ( kızartmalık ) doğal katkısız keçi peyniri ve doğal yumurta severler içinde doğal gezen tavuk yumurtası üretimi yapmaktayız.

 

Doğal Keçi Peyniri Satış Firması

Bilindiği üzere başta kendi bölgemizde olmak üzere ülkemizin hemen hemen her bölgesinde hayvancılık ve keçi yetiştiriciliği oldukça rağbet görmekte, özellikle Zana keçisi cinsinden yapılan birçok peynir çeşidi tüketiciler tarafından en fazla rağbet görenlerdendir.

 

Tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutan firmamız üretimini yaptığı ürünleri tüm müşterilerimizle buluşturarak, tüm halkımızın doğal ve temiz bir ortamda üretilen ürünleri tüketmelerine olanak sağlamaktadır. Keçi peyniri satışı yapan internet siteleri arasında en fazla bizim peynir satış sitemiz rağbet görmekte ve tüketiciler tarafından en fazla biz ön planda tutulmaktayız.

 

Firma olarak sadece Zana keçisi değil aynı zamanda Saanen keçisi süt ürünleri ile de birçok peynir üretimi yapmaktayız. Taze keçi peyniri üretimi yapan tesisimiz de bulunan tüm keçilerimiz tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilmekte ve sütlerinden yine aynı şekilde doğal yollarla peynir ve diğer ürün üretimleri gerçekleşmektedir.

Yorum Yazın